Imprezowe miejsca

Warto wybrać się do Bodrum, stolicy Wybrzeża Egejskiego. Fascynuje tu dzika przyroda, przyciąga niezwykła przystań jachtowa, a ogrom atrakcji, które czekają na turystów przerasta najśmielsze wyobrażenie. Najsłynniejszym klubem jest Halikarnas Disco będący zarazem najbardziej znaną dyskoteką w Turcji. Można tu szaleć w pianie, a na scenie pod gołym niebem tańczyć wspólnie może ponad pięć tysięcy klubowiczów. W Bodrumie czekają również festiwale, takie jak zlot miłośników rowerów czy Festiwal Filmowy. To miejsce pełne atrakcji dla imprezowiczów.

Kolejnym niezwykłym miejscem i mekką dla kochających rozrywkę jest Ibiza, usytuowana tuż przy wybrzeżu Hiszpanii. Gorące słońce, cudowne krajobrazy.. To idealne rozwiązanie na odpoczynek po gorącej nocy. Ibiza to mnóstwo dyskotek i pubów, z czego jednymi z najpopularniejszych są Space i Es Paradis Terrenal. Pierwsza słynie z Dj-ów światowej klasy i muzyki w stylu garażowym i funky, druga natomiast zaliczana jest do jednych z najpiękniejszych klubów, wygląda bowiem jak ogród usytuowany na wolnym powietrzu.

Na Cyprze, a dokładniej w mieście Ayia Napa także czekają niezapomniane atrakcje. Kluby są tu czynne do samego rana, koncerty światowych artystów przyciągają kochających muzykę, a drogie i ekskluzywne lokale nęcą światłem reflektorów. Najdłużej otwartymi klubami są Aqua i River Reggae, bowiem zabawa kończy się tu dopiero późnym rankiem.

Również na Krecie każdy wybredny imprezowicz znajdzie coś dla siebie. W mieście Hersonissos pełno jest pubów, czy dyskotek, w których można wspaniale spędzić czas. Jednym z charakterystycznych miejsc jest Klub New York, który to istnieje już prawie dwadzieścia lat. Usytuowanie tuż przy plaży zachęca do skorzystania z morskiej kąpieli, a fantastyczna atmosfera pozwala na całkowite odprężenie się i zatracenie w tańcu. Warto także wybrać się do klubu Satus, w którym czeka taras oraz koktajle mile zaskakujące nawet wybredne podniebienia.

Blisko stolicy Majorki znajduje się zaś słynne El Arenal, w którym prócz imprezowania można poszaleć w dwóch olbrzymich parkach wodnych. Najbardziej znaną dyskoteką jest Zorbas, który mieści aż 4000 osób, jednakże nie można zapomnieć również o takich perełkach jak The Joy Palace z mieszanką muzyki dance, latino i hause, czy Ria Palace, w którym można usłyszeć techno.